Multiform-Pszczyna

Drzwi Multi-form Pszczyna

w ofercie drzwi dostępne:

drzwi do mnieszkania
drzwi łazienkowe
drzwi wewnętrzne
drzwi zewnętrzne

Szeroki Wybór drzwi najlepszych producentów

W salonie Multi-Form znajdą państwo bardzo szeroki wybór drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych i wewnątrz klatkowych. Bardzo duża część naszej szerokiej oferty drzwi znajduje się na ekspozycji, dzięki temu nie trzeba sobie wyobrażać, jak drzwi z katalogu mogą wyglądać na żywo.

Drzwi

Drzwi wewnętrzne

Salon Multi-Form w Pszczynie posiada w swojej ofercie drzwi wewnętrzne w atrakcyjnych cenach. Wśród drzwi polecanych producentów są m.in. drzwi Porta, DRE, drzwi Invado i drzwi Erkado. Wszystkie drzwi wewnętrzne charakteryzują się estetyką i funkcjonalnością. Nasz sklep z drzwiami w Pszczynie to idealne miejsce dla poszukujących wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne spełniają szereg funkcji. Ochrona domu lub mieszkania przed warunkami atmosferycznymi, włamaniem czy hałasem to najważniejsze z nich. Nie bez znaczenia jest jednak także estetyka drzwi zewnętrznych, ważna zwłaszcza w przypadku domu. Salon Multi-Form w Pszczynie to zbiór najlepszych drzwi wejściowych, w tym m.in. drzwi Gerda, Porta, Cal, Iporti, MF Drzwi, Stella, Pol-Skone, Stolpaw, Erkado czy El Prema. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo drzwi do budynków pasywnych, energooszczędnych, drzwi antywłamaniowe, dźwiękoszczelne, drzwi aluminiowe, drewniane, pełne czy przeszklone.

Drzwi

Montaż drzwi

Chcemy jak najbardziej zadbać o naszych klientów dlatego, aby zapewnić kompleksową i możliwie najwygodniejszą usługę, oferujemy państwu montaż drzwi zakupionych w naszym salonie. Montaż drzwi wykonywany jest przez jednego z naszych doświadczonych specjalistów, dzięki temu klient ma pewność, że wszystko będzie wykonane zgodnie ze sztuką. Do zakupionych u nas drzwi z montażem oferujemy również transport towaru w Pszczynie i okolicy.

marki dostępne w salonie