Multiform-Pszczyna

Podłogi Multi-form Pszczyna

w ofercie podłóg dostępne:

panele z v-fugą
panele winylowe
panele odporne na wilgoć
szerokie i wąskie deski
listwy podłogowe
podkłady

Podłogi – laminowane, drewniane, winylowe

W dużej mierze to podłoga jest tym elementem, którym nadaje naszemu wnętrzu osobliwego charakteru. Oprócz roli dekoracyjnej, pełni ona także funkcję użytkową. Salon Multi-Form w Pszczynie posiada w swojej ofercie wiele typów podłóg, m.in. deski podłogowe takie jak deska barlinecka czy klasyczne panele podłogowe w wielu rodzajach.

Podłogi

Szeroka oferta Podłóg

Zróżnicowana oferta salonu obejmuje zarówno tanie panele podłogowe, jak i panele klasy Premium. W naszej kolekcji znajdują się podłogi takich producentów jak: Barlinek, Kronopol, Rockwood, Baltic Wood, Finfloor, Persecto, Slessen, Kaindl czy Krono Original. Jednak nasza oferta nie kończy się na panelach podłogowych. Oferujemy kompleksowe wyposażenie, w tym m.in. listy dylatacyjne, listy przypodłogowe, podkłady pod panele oraz wiele innych akcesoriów. Chętnie pomożemy w dobraniu rozwiązań, które najlepiej spełnią Państwa potrzeby oraz będą dopasowane do możliwości finansowych.

Montaż podłogi

W trosce o Państwa wygodę, oferujemy również usługę montażu paneli w Pszczynie i okolicach. Realizacja usługi przez doświadczonych wykonawców to pewność, że wszystko zostanie wykonane poprawnie. W przypadku zamówienia paneli z montażem, zapewniamy także ich transport. Usługa może być zrealizowana w Pszczynie lub w okolicznych miejscowościach. Wspólnie ustalimy dogodny dla Państwa termin – zapraszamy do omówienia szczegółów.

Podłogi

marki dostępne w salonie