Multiform-Pszczyna

w ofercie dostępne:

piktogram-drzwi
piktogram-drzwi
Drzwi wewnętrzne
piktogram-drzwi
piktogram-drzwi
Drzwi Zewnętrzne

SZEROKI WYBÓR DRZWI NAJLEPSZYCH PRODUCENTÓW

W salonie Multi-Form znajdą państwo bardzo szeroki wybór drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych i wewnątrzklatkowych. Bardzo duża część naszej oferty znajduje się na ekspozycji. Setki skrzydeł drzwiowych, które możesz zobaczyć i dotknąć, dzięki czemu nie musisz sobie wyobrażać, jak drzwi z katalogu wyglądają na żywo.
drzwi

DRZWI WEWNĘTRZNE

W Pszczyńskim salonie Multi-Form mamy ogromny wybór drzwi wewnętrznych w atrakcyjnych cenach. Szeroka oferta obejmuje drzwi najlepszych producentów, takich jak PORTA, DRE, ERKADO, PERSECTO, INVADO i wiele innych. Jeżeli jesteś na etapie zakupu drzwi i masz jakiekolwiek wątpliwości czy pytania, zapraszamy do naszego salonu w Pszczynie, nasi specjaliści służą fachową poradą i pomogą dobrać drzwi według twoich preferencji.

DRZWI ZEWNĘTRZNE

Drzwi zewnętrzne spełniają szereg funkcji. Ochrona domu lub mieszkania przed warunkami atmosferycznymi, włamaniem czy hałasem to najważniejsze z nich. Nie bez znaczenia jest także estetyka drzwi zewnętrznych, które stanowią swego rodzaju wizytówkę dla domu. W naszym salonie Multi-Form w Pszczynie będziesz miał okazję wybrać spośród produktów najlepszych producentów, w tym m.in. drzwi Gerda, Porta, Cal, Iporti, MF Drzwi, Stella, Pol-Skone, Stolpaw, Erkado czy El Prema. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo drzwi do budynków pasywnych, energooszczędnych, drzwi antywłamaniowe, dźwiękoszczelne, drzwi aluminiowe, drewniane, pełne czy przeszklone.

Drzwi

MONTAŻ DRZWI

Chcemy jak najbardziej zadbać o naszych klientów dlatego, aby zapewnić kompleksową i możliwie najwygodniejszą usługę, oferujemy państwu montaż drzwi zakupionych w naszym salonie. Montaż drzwi wykonywany jest przez naszych doświadczonych specjalistów, dzięki temu klient ma pewność, że wszystko będzie wykonane zgodnie ze sztuką. Do zakupionych u nas drzwi z montażem oferujemy również transport towaru w Pszczynie i okolicy.

MARKI DOSTĘPNE W SALONIE