Multiform-Pszczyna

Salon drzwi i podłóg Multi-Form Pszczyna

Multi-Form - sieć salonów sprzedaży materiałów wykończeniowych w całej Polsce!

Jesteśmy działającą w całej Polsce, siecią salonów sprzedaży drzwi, podłóg i akcesoriów do wykończenia wnętrz. Działamy na rynku od 1995 roku. 

Od początku naszej działalności otworzyliśmy ponad 20 punktów sprzedaży na terenie Polski i Słowacji. Jednym z pierwszych jest ten zlokalizowany w Pszczynie.

Multi-Form Pszczyna

Ponad 25 lat temu otworzyliśmy nasz drugi salon sprzedaży, miejsce nie było przypadkowe, ponieważ od zawsze jesteśmy związani z Pszczyną. Po tylu latach salon przeszedł różne metamorfozy i aktualnie, przy 1400m2 ekspozycji, jest największym salonem drzwi i podłóg w okolicy.

Multi-Form tworzą ludzie, specjaliści w swoim fachu, którzy posiadają ogromną wiedzę na temat drzwi i podłóg. Wiemy, ze doświadczenie to jedna z największych zalet naszej działalności. Dlatego staramy się pielęgnować i rozwijać wiedzę pracowników wysyłając ich na liczne szkolenia produktowe. Wykorzystując swoje doświadczenie, nasi pracownicy pomagają dobrać produkty według preferencji i aktualnych trendów w wykończeniu wnętrz.

Odwiedź nasz salon i skorzystaj z kompleksowej usługi. W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór paneli laminowanych, winylowych, podłóg drewnianych, drzwi wewnętrznych, zewnętrznych i wiele innych niezbędnych do wykończenia wnętrza produktów. Przede wszystkim chcemy zapewnić jak najbardziej kompleksową usługę, przy zakupach w Multi-Form. Dlatego oferujemy pomiar i montaż wykonany przez profesjonalną ekipę montażową jak również transport zakupionych produktów na terenie Pszczyny i okolicy.

Zapraszamy!

Jeżeli planujesz remont, zapraszamy do naszego salonu. Szeroki asortyment, profesjonalne doradztwo i kompleksowa obsługa, to właśnie wyróżnia Multi-Form.

Multi-Form II
ul. Cieszyńska 36
43-200 Pszczyna