Multiform-Pszczyna

w ofercie podłóg dostępne:

piktogram-podłogi
panele laminowane
piktogram-winyle
panele winylowe
odporne na wilgoć
drewniane
piktogram-listwy
listwy podłogowe
piktogram-dywany
podkłady

PODŁOGI – LAMINOWANE, DREWNIANE, WINYLOWE

Podłoga jest tym elementem, który niewątpliwie nadaje naszemu wnętrzu osobliwego charakteru. Oprócz roli dekoracyjnej, pełni  funkcję użytkową, dlatego jej parametry techniczne powinny być dostosowane do miejsca, w którym zostanie położona. W salonie Multi-Form w Pszczynie znajdziesz wiele typów podłóg, m.in. wykonane z drewna deski podłogowe takie jak deska barlinecka, bardzo praktyczne panele winylowe czy najpopularniejszy rodzaj wykończenia podłogi – panele laminowane.

SZEROKA OFERTA PODŁÓG

W naszej ofercie znajdziesz zarówno tanie panele podłogowe, jak i panele klasy Premium. W naszej kolekcji posiadamy podłogi takich producentów jak: Barlinek, SWISS KRONO, Rockwood, Baltic Wood, Finfloor, Persecto, Kaindl czy Krono Original. Jednakże nasza oferta nie kończy się na panelach podłogowych. Oferujemy także kompleksowe wyposażenie, w tym m.in. listwy przypodłogowe, podkłady pod panele oraz wiele innych akcesoriów niezbędnych do wykończenia podłogi. Chętnie pomożemy dobrać rozwiązania, które najlepiej spełnią Państwa potrzeby oraz będą dopasowane do możliwości finansowych.

MONTAŻ PODŁOGI

W trosce o Państwa wygodę, oferujemy również usługę montażu paneli w Pszczynie i okolicach. Usługi zrealizowane przez doświadczonych wykonawców dają pewność, że wszystko zostanie wykonane poprawnie. W przypadku zamówienia paneli z montażem, zapewniamy także ich transport. Usługa może być zrealizowana w Pszczynie lub w okolicznych miejscowościach. Wspólnie ustalimy dogodny dla Państwa termin – zapraszamy do omówienia szczegółów.

podłogi

Szukasz wysokiej jakości podłóg?
U nas znajdziesz produkty cenionych producentów!