Multiform-Pszczyna

Nie przegap okazji na montaż super drzwi za 1 zł!

 

Jeśli stoisz przed wyborem nowych drzwi do Twojego wnętrza, na pewno zainteresuje Cię informacja, że kupując drzwi ERKADO z kolekcji Laurencja i Baldur, koszt ich montażu możesz ograniczyć do absolutnego minimum! Poznaj szczegóły naszej wyjątkowej promocji!

 

Od 1 marca 2022 r. w naszym sklepie Multi-Form w Pszczynie promocją zostały objęte niezwykle stylowe drzwi przylgowe ERKADO Laurencja oraz modne drzwi ERKADO Baldur. Od teraz do 31 maja 2022 r. za ich montaż zapłacisz 1 zł!

ERKADO to renomowana marka drzwi, które wyróżniają się nowoczesnym designem oraz solidnym wykonaniem. Drzwi objęte naszą promocją powstały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będą służyły Tobie i Twoim bliskim przez długie lata, a ich wyjątkowy wygląd będzie codziennie cieszył oko nie tylko domowników, ale i gości. 

Prezentowana promocja cenowa z montażem za złotówkę dotyczy drzwi przylgowych na gotowy otwór z kolekcji ERKADO Laurencja i ERKADO Baldur. W obu przypadkach:

  • okleina Premium,
  • ościeżnica przylgowa,
  • ościeżnica regulowana w zakresie 12-14 cm,
  • ościeżnica z opaską 6 cm.

 Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie promocji.

Korzyści płynące z zakupów w promocji są ewidentne: niemała kwota pozostanie na Twoim koncie, a Twój dom, dzięki nowym drzwiom, zyska elegancki look, wpisujący się w wiele aranżacyjnych trendów!

Koniec promocji 31 maja 2022 r. – nie przegap!