Multiform-Pszczyna

Nowość PERSECTO

Dla najbardziej wymagających marka wprowadza na rynek nowość – panele wodoodporne PERSECTO w kolekcjach AQUA STYLE oraz AQUA POWER.
To aż 8 nowych dekorów, niewątpliwie dających nowe, niezwykłe możliwości aranżacji przestrzeni.

Wszystkie osiem kolekcji marki PERSECTO znajdziecie we wszystkich naszych salonach Multi-Form w Krakowie.

Poznaj bliżej markę PERSECTO

Marka PERSECTO to marka solidnych produktów do wykończenia wnętrz. W jej ofercie znajdziesz szeroki wybór laminowanych paneli podłogowych, do których teraz dołączają 2 nowe kolekcje paneli wodoodpornych. Marka PERSECTO oferuje swoje produkty, skupiając się na dwóch aspektach. Pierwszym z nich jest dostarczenie oferty, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego do dyspozycji na naszych salonach mamy aż 30 wzorów podłóg podzielonych na 8 kolekcji: AQUA STYLE, AQUA POWER, POWER PLUS, POWER V, STYLE V,  SUPER STYLE, MAGNUM oraz POWER GRAND. 

Drugą myślą, która przewodzi marce PERSECTO jest zapewnić klientom solidne produkty. Dzięki wysokiej jakości przetrwają one próbę czasu i będą się świetnie prezentować nawet po długich latach intensywnego użytkowania. Każdą kolekcję wyróżnia jakaś cecha szczególna, od wysokiej klasy ścieralności, przez bardzo modną czterostronną v-fugę aż do właściwości wodoodpornych. Tak szeroki asortyment obejmuje zarówno panele w ciepłych odcieniach dębu, idealnie pasujących do wnętrz w klasycznym stylu, jak i zimne, jasno szare deski wręcz stworzone do praktycznych mieszkań w stylu skandynawskim. Ze względu na wysoką klasę ścieralności AC5 lub AC4, tego typu panele bez wątpienia można wykorzystać w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. 

Marka PERSECTO to nie tylko panele laminowane. To także asortyment drzwi wewnętrznych, listw przypodłogowych oraz specjalistycznych środków do mycia i pielęgnacji podłóg i drzwi.

Panele wodoodporne PERSECTO - ciekawy nowych kolekcji?


Zapraszamy do naszych salonów Multi-Form w Krakowie. W każdym z nich z pewnością znajdziesz wszystkie kolekcje marki PERSECTO, a doświadczeni sprzedawcy  chętnie opowiedzą o ich właściwościach i parametrach.

Więcej informacji o produktach oraz inspiracji dotyczących aranżacji przestrzeni znajdziesz na stronie multiform.pl.