Multiform-Pszczyna

Pstryk! Drzwi dostępne w mig!

Potrzebujesz drzwi „na już”? Pstryk! Załatwione! Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę modeli drzwi zewnętrznych i wewnętrznych dostępnych w 10 dni. Nie czekaj na dostawę tygodniami lub miesiącami i ciesz się nowym wyglądem Twojego wnętrza szybciej!

Uznane marki

W ofercie drzwi dostępnych od ręki znajdziesz modele renomowanych producentów drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Najwyższa jakość materiałów, stylowe wzornictwo i nieprzeciętna estetyka to tylko niektóre cechy drzwi z naszej oferty.

W katalogu drzwi dostępnych od ręki znajdziesz produkty marek: DRE, Porta, Wikęd, MF-Drzwi, Vivento.

Nie zwlekaj i ciesz się pięknymi drzwiami bez długiego oczekiwania!
Pełną listę drzwi objętych akcją oraz ich dane techniczne znajdziesz w katalogu. 


Drzwi zewnętrzne


Jeśli szukasz trwałych drzwi zewnętrznych, zwróć uwagę na markę MF-Drzwi. Prosta forma, stylowe zdobienia i solidna budowa sprawią, że drzwi wspaniale dopasują się do domu w stylu nowoczesnym i na długie lata zachowają swoją estetykę. W katalogu znajdziesz też drzwi zewnętrzne ATLAS SET oraz ATLAS ALU SET, które świetnie sprawdzą się jako drzwi wewnątrzklatkowe oraz wyjątkowe drzwi stalowe marki WIKĘD.


Drzwi wewnętrzne

Ciekawą propozycją dla ludzi kochających niebanalne aranżacje są drzwi ukryte DRE Sara Eco 2, które można dowolnie wykończyć, tworząc ze ścianą spójną całość. Takie rozwiązanie będzie doskonałe do niewielkich pomieszczeń oraz nietypowych aranżacji.

Ponadto, w naszym katalogu drzwi dostępnych od ręki znajdziesz obszerny wybór modeli Vivento, Erkado oraz Porta.

Nie zwlekaj i ciesz się pięknymi drzwiami bez długiego oczekiwania!
Pełną listę drzwi objętych akcją oraz ich dane techniczne znajdziesz w katalogu. 

Zachęcamy także do zapoznania się z katalogami drzwi dostępnych od ręki producentów DRE oraz Porta.