Multiform-Pszczyna

Podłogi i drzwi na wyciągnięcie Twojej ręki!

Od lat specjalizujemy się w asortymencie drzwi i podłóg. Cenimy sobie długoletnią współpracę z producentami, nieustannie śledzimy trendy aranżacji wnętrz, szukamy innowacji, a przede wszystkich staramy się, aby każdy wybór naszych produktów spotkał się z zadowoleniem ich użytkowania.

Zapraszamy Cię do niezwykłego świata drzwi i podłóg! Świata pełnego niezwykłych produktów, które pozwalają każdego dnia cieszyć się z użytkowania naszych własnych przestrzeni.

Drzwi i podłogi


Wiemy jak ważny jest komfort i swoboda. Dlatego przywiązujemy wyjątkową uwagę do jakości oferowanych przez nas produktów. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo. Dlatego z największą starannością świadczymy usługi montażu drzwi i podłóg, aby niezawodność ich użytkowania była na pierwszym miejscu. Wiemy, jak ważne jest poczucie estetyki. Dlatego asortyment naszych produktów jest tak szeroki, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W końcu wiemy jak ważne jest doradztwo. Dlatego nasi sprzedawcy systematycznie uczestniczą w kursach i szkoleniach, aby byli ekspertami w danych kategoriach produktowych.

I co najważniejsze – lubimy to, czym się zajmujemy. Podłogi i drzwi to nasza pasja. Zapraszamy Cię do naszego świata. Pozwól się zainspirować!

Zawitaj do salonu Multi-Form w Pszczynie!

Do Twojej dyspozycji aż 1400 m2 ekspozycji, kompleksowa obsługa, fachowe doradztwo, ponad 12 lat doświadczenia. W ofercie produkty cenionych, renomowanych producentów w wyjątkowych cenach.

Odwiedź nasz salon w Pszczynie przy ulicy Cieszyńskiej 36